İRTİBAT 0312 447 7 717 - 90 533 235 02 25 -  

    

      Delphi Mediaworks olarak; sektördeki tecrübemiz, kullandığımız teknoloji ve ekipmanlar ile önce müşteri memnuniyeti düşüncesi ile yola çıktığımız reklam sektöründe müşterilerimize hem en kaliteliyi, ancak en uygun fiyatlarla aynı zamanda da en hızlı biçim de ulaştırarak, siz değerli müşterilerimizin rakiplerinin önüne daha kolay bir biçimde geçmesini sağlamaktayız.

     Delphi Mediaworks, bünyesinde bulundurduğu alanlarındaki uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat kesintisiz bilgilendirme ve hizmet vermektedir. Bilindiği üzere reklam sektörü bitmeyecek bir sektördür ki, firmaların ve siz değerli müşterilerimizin her daim ihtiyaç duyduğu ya da duyabileceği bir bileşendir. Reklam sizlerin emekleri ile ortaya çıkan güzide firmalarınızın, daha ve daha ilerilere taşınmasını sağlayacak bir faktördür ki bu faktör dünyada artık teknolojinin ilerlemesi ile daha da değişik ve daha da hızlı yayılan, maliyetleri düşük, kurulumu hızlı olan faktörler olarak da karşımıza çıkmaktadır.

     Yukarıda saydığımız durumlarda göz önüne alındığında, Delphi Mediaworks olarak her zaman her firmanın istediği yerlere gelmesini isteriz. Bu bağlamda da sizlere reklam piyasasındaki en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde sizlere sunmaktayız.

     Başta bir firmanın kurumsal kimliğini yansıtan en önemli unsur kartvizit ( ki bu unsur sizin firmanızın ne kadar kurumsal olduğunun göstergesidir. ) olmak üzere broşür, el ilanı, insert, katalog, fiyat listeleri, magnet, tanıtım etiket ve çıkartmaları vb. sayabileceğimiz tüm matbaa işlemlerini, aynı zamanda ajanda, kalem, anahtarlık, flash bellek, organizer, masa üstü setleri, kartvizitlikler, isme basılı takvimler, tişört, şapka, kupa, madalya, polar yelekler gibi tüm promosyonel ürünler bünyemizde sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Bunların yanı sıra reklamın en ucuz ve ulaşma sınırı en yüksek olan bölümü olan web site tasarımı ve görselleştirmesi, hukuksal danışmanlığı ve teknik desteğini vermekteyiz. Bu saydığımız portfolyoya ek olarak bir firmanın kendini göstermesindeki en önemli bileşenlerden biri daha olan kurumsal kimlik ve logo çalışmaları da uzman tasarımcılarımız ile birlikte yapılmaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda profesyonel katalog ve ürün çekimleri de bünyemizdeki uzman fotoğrafçımız tarafından yapılmaktadır.